Wycena transportu

Wypełnij formularz

  Załadunek

  Kod załadunku

  Rozładunek

  Kod Rozładunku

  Konkretna data załadunku

  Konkretna data rozładunku

  lub przybliżona data załadunku

  (za miesiąc, za tydzień etc.)

  Wymiary ładunku

  Dane kontaktowe dla spedytora

  Zlecenia transportowe wyceniamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Po otrzymaniu formularza z zapytaniem nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji. Następnie drogą mailową prześlemy cennik usług transportowych.
  Poznaj prawdziwą cenę transportu dla twojego ładunku!

  Lub zadzwoń

  Najwyższy poziom

  Jesteśmy firmą spedycyjno-transportową, której nieodzownym elementem jest nowoczesny tabor spełniający najwyższe normy ekologiczne. W ramach naszej współpracy otrzymujesz kompleksową opiekę wykwalifikowanego zespołu pracowników, który świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dlatego nasza wycena transportu również jest na najwyższym poziomie.

  ładunek, transport, paczka, paleta

  Indywidualność

  Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Kompetentny personel doradzi Państwu najbardziej efektywne rozwiązania logistyczne i przedstawi dogodne opcje dostarczenia Państwa produktu, tak aby bezpiecznie i w terminie trafił do miejsca docelowego!

  Formalność

  Ponadto zajmiemy się sprawami formalnymi. Przygotujemy niezbędne dokumenty, takie jak zlecenie spedycyjne itp., zaplanujemy optymalną trasę i odpowiedni środek transportu. Dzięki nam zaoszczędzisz czasu na planowanie logistyczne twoich towarów!

  Usługi

  Usługi transportowe świadczymy w krajach Unii Europejskiej, jak również w Europie Wschodniej i Południowej. Wychodząc naprzeciw Państwa
  oczekiwaniom, przygotowaliśmy najważniejsze dokumenty potrzebne do finalizacji naszej współpracy.

  Dbamy o relacje!

  Zależy nam na nieustannym polepszaniu współpracy z Wami, dlatego
  przygotowaliśmy niezbędne wzory dokumentów. Materiały te są pomocne dla
  prawidłowego sporządzenia fomularzy zleceń.